ıllılı.ıl.lı.. Ask Çiçegim Forum ..ıl.lı.ıllılı
Dostluk Ve Paylaşım Plartformu
Aşk-Çiçeğim Forumuna Hoşgeldiniz. Forumumuzdan Yararlanmak ve Etkinliklere Katılmak İçin Lütfen Üye Olunuz.Foruma Üye Olmadan Önce Kurallarımızı Okuyunuz.

Kuralları Okumak İçin Tıklayınız...

ıllılı.ıl.lı.. Ask Çiçegim Forum ..ıl.lı.ıllılı

ıllılı.ıl.lı.. Biz Bir AiLeyiz Gel Sende KatıL Bize ..ıl.lı.ıllılı

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bu Fotoğrafta Melek Var...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AsK-ÇiÇeGiM

1
Hobileri : Forum düzenlemek,Müzik dinlemek,pc...
Lakap : CaDı :p
Aktiflik :
999 / 999999 / 999

Sanal Hayvanı : 5

ÖzeL
Yetenek:
100/100  (100/100)
Uyarı Puanı:
Tecrübe:
100/100  (100/100)
MesajKonu: Bu Fotoğrafta Melek Var...   Salı Mayıs 26, 2009 6:13 pm

14 yaşındaki kızı ölümle pençeleşiyordu. Birazdan fişi çekilecekti. Anne o ışığı gördü ve deklanşöre bastı. Bakın meleğin fotoğrafını nasıl çekmişti?

14 yaşındaki kızı hastanede yaşam savaşı verirken çekilen bu görüntüde kızını hayata döndüren meleklerin olduğunu iddia ediyor.

FİŞİNİ ÇEKMEYE HAZIRLANIYORLARDI

Daily Mail’de yer alan habere göre, Kuzey Carolina’da yaşayan Collen Banton, kızının yaşam destek ünitesinden çekilme kararı sürecinde bu mucizenin yaşandığını söylüyor.

ALIŞILMADIK BİR IŞIK GÖRDÜ

14 yaşındaki kızı Chelsea’nın ağır zatüre teşhisi ile hastanede yatarken enfeksiyon kaptığını ve solunum cihazına bağlandığını anlatan anne Banton, ailenin ve arkadaşlarının veda etmeye hazırlandığı sırada hemşire ile birlikte alışmamış bir ışık gördüğünü iddia ediyor.

KIZI KURTULDU

Banton; “Bu parlak ışığı gördüğüm zaman şoke oldum ve meleğe benzediğini düşündüm. İlk denememde digital kamera fotoğraf çekmedi. İkinci denememde başarılı oldum. Sonra da Chelsa kendi kendine nefes almaya başladı” diyor.

İŞTE O FOTOĞRAF

http://ask-cicegim.forumm.biz

Bu Fotoğrafta Melek Var...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fotoğraf İstatistiği
» Yürekleri dağlayan GAZZE fotoğrafları